Türkiye - Süper Lig
Ankaragücü
13:30 0 : 2 MS
MS
Fatih Karagümrük
Sivasspor
16:00 1 : 0 MS
MS
Beşiktaş
Antalyaspor
19:00 1 : 0 MS
MS
Gaziantep
Türkiye - 1. Lig
BB Erzurumspor
13:30 1 : 2 MS
MS
Tuzlaspor
Bandırmaspor
13:30 1 : 4 MS
MS
Denizlispor
Boluspor
16:00 1 : 3 MS
MS
Pendikspor
Rizespor
19:00 5 : 1 MS
MS
Öznur Kablo Malatyaspor Kulübü
Kulüp Hazırlık Maçları
Vissel Kobe
05:00 2 : 0 MS
MS
Matsumoto Yamaga FC
TJ Sokol Lanzhot
12:00 2 : 0 MS
MS
FC Malacky
SC Weiz
12:00 2 : 1 MS
MS
Tus Heiligenkreuz
Sigma Olomouc (B)
12:00 1 : 2 MS
MS
FC Slovan Rosice
Botev Plovdiv
12:00 0 : 0 MS
MS
POFC Botev Vratsa
FK Fotbal Trinec
12:00 7 : 2 MS
MS
MFK Frydek Mistek
FK Blansko
12:30 1 : 4 MS
MS
TJ Start Brno
FK Zeleziarne Podbrezova
12:30 1 : 3 MS
MS
1. FC Tatran Presov
FC Bihor Oradea
12:45 1 : 1 MS
MS
CSC Dumbravita
Su Rebenland
13:00 0 : 2 MS
MS
SV LEBRING
FK Dukla Prag
13:00 1 : 1 MS
MS
TJ Slovan Velvary
St. Pölten
13:00 1 : 1 MS
MS
TWL Elektra
MKS Arka Gdynia
13:00 2 : 1 MS
MS
Radunia Stęzyca
FC Vysocina Jihlava
13:00 2 : 1 MS
MS
SK Slavia Prague B
MFK Chrudim
13:00 0 : 3 MS
MS
FC Viktoria Zizkov
Gwarek Tarnowskie Gory
13:00 6 : 3 MS
MS
MKS Kluczbork
ASU Politehnica Timisoara
13:00 1 : 2 MS
MS
Scm Zalau
ND Beltinci
13:00 2 : 1 MS
MS
NK Bistrica
MFK Vyskov
13:00 3 : 1 MS
MS
SK Unicov
GKS Tychy
13:00 1 : 3 MS
MS
GKS Katowice
Energetik BGU Minsk
13:00 1 : 0 MS
MS
Bate Borisov
FC Vlasim
13:00 4 : 2 MS
MS
SK Benesov
Csa Steaua Bucuresti
13:00 1 : 0 MS
MS
FC Metaloglobus Bucuresti
NK Dubrava Zagreb
13:00 2 : 0 MS
MS
NK Zagorec Krapina
FC Dinamo Bucuresti 1948
13:00 5 : 0 MS
MS
CS Blejoi
FC Transmash Mogilev
13:30 2 : 0 MS
MS
Belshina
SAK Celovec/Klagenfurt
13:45 2 : 0 MS
MS
Asko Wolfnitz
FK Kauno Zalgiris
14:00 3 : 2 MS
MS
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Broenshoej BK
14:00 1 : 1 MS
MS
Frederiksberg Alliancen 2000
Sandecja Nowy Sacz
14:00 1 : 3 MS
MS
RKS Garbarnia Krakow
First Vienna
14:00 2 : 0 MS
MS
SC Neusiedl am See 1919
KS Gornik Polkowice
14:00 4 : 2 MS
MS
Sleza Wroclaw
Gais
14:00 2 : 1 MS
MS
Varbergs
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
15:00 4 : 0 MS
MS
FC Petrzalka
MSK Zilina
15:00 3 : 0 MS
MS
MFK Karniva
Asker Fotball
15:00 1 : 7 MS
MS
Lyn 1896 FK
Kjelsas
15:00 1 : 1 MS
MS
Ullensaker / Kisa
Vejle BK
15:00 0 : 0 MS
MS
FK Borac Banja Luka
SV Frauental
15:00 1 : 2 MS
MS
Allerheiligen
Jönköping Södra
15:00 1 : 0 MS
MS
Helsingborg IF
IK Brage
15:00 1 : 1 MS
MS
Örebrö SK
TSV Steinbach 1921
15:00 5 : 0 MS
MS
FC Hanau 93
FK Borac Cacak
15:00 0 : 4 MS
MS
FK Sloboda Uzice
NK BSK Bijelo Brdo
15:00 4 : 1 MS
MS
NK Granicar Zupanja
KF Besa Doberdoll
15:00 0 : 0 MS
MS
ASC Otelul Galati
Bryne FK
15:00 3 : 0 MS
MS
Sandnes ULF
PFC Cherno More Varna
15:00 4 : 2 MS
MS
PFC Dobrudzha Dobrich
FK Radnicki Beograd
15:30 0 : 0 MS
MS
NK Radomlje
FK IGMAN KONJIC
15:30 6 : 1 MS
MS
FK Rudar Kakanj
Skeid
16:00 1 : 0 MS
MS
Moss FK
Hartberg
16:00 0 : 3 MS
MS
FC Spartak Trnava
Ruch Chorzow
16:00 1 : 0 MS
MS
GKS Jastrzebie
ND Gorica
16:00 1 : 0 MS
MS
Aluminij Kidricevo
IFK Varnamo
16:00 2 : 0 MS
MS
Trelleborgs FF
Jerv
16:00 5 : 2 MS
MS
Flekkeroy IL
Offenbacher FC Kickers 1901
16:00 2 : 0 MS
MS
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
FSV Frankfurt 1899
16:00 2 : 0 MS
MS
Viktoria Aschaffenburg
NK Dugopolje
16:00 0 : 1 MS
MS
HNK Vukovar 1991
Zvijezda Gradacac
16:00 3 : 0 MS
MS
HNK Cibalia Vinkovci
FK Radnicki Sremska Mitrovica
16:00
FK PODRINJE
MFK Skalica
16:30 2 : 2 MS
MS
SK Lisen
Deutschlandsberger SC
17:00 1 : 3 MS
MS
Sturm Graz II
SC Kalsdorf
17:00 2 : 1 MS
MS
USV METTERSDORF
Hammarby IF
17:00 3 : 5 MS
MS
SK Brann
Vasteras SK
17:00 3 : 0 MS
MS
IF Brommapojkarna
Osters IF
17:00 2 : 1 MS
MS
Skovde AIK
Dugo Selo
17:00 2 : 1 MS
MS
NK Hask
Dinamo Minsk
17:30 0 : 5 MS
MS
FC Gomel
Utsiktens BK
18:00 0 : 2 MS
MS
Orgryte IS
Silkeborg IF
18:00 3 : 2 MS
MS
IFK Norrköping FK
SonderjyskE
18:30 0 : 2 MS
MS
Landskrona Bois
Stal Rzeszow
20:00 1 : 1 MS
MS
S. Stalowa Wola
LDU Quito
23:00
SD Aucas
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Somaspor
13:00 1 : 1 MS
MS
Amed Sportif Faaliyetler
Afjet Afyonspor
14:00 1 : 1 MS
MS
Batman Petrolspor
Isparta 32 Spor
14:00 6 : 1 MS
MS
Tarsus İdman Yurdu
Düzcespor
14:00 0 : 2 MS
MS
İnegölspor
Menemen Belediyespor
14:00 3 : 0 MS
MS
Bayburt İÖİ
Şanlıurfaspor
14:00
ER
Esenler Erokspor
Bursaspor
14:00 0 : 3 MS
MS
Yeni Çorumspor AŞ
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
14:00 2 : 1 MS
MS
Ankaraspor
Zonguldak Kömürspor
14:00 1 : 0 MS
MS
Kırklarelispor
Diyarbekirspor AS
14:00 0 : 0 MS
MS
Fethiyespor
Etimesgut Belediyespor
14:00 1 : 1 MS
MS
Balıkesirspor
Van Spor FK
14:00 1 : 0 MS
MS
Adıyaman 1954
Iskenderunspor AS
14:00 1 : 0 MS
MS
1461 Trabzon FK
Kocaelispor
14:00 2 : 1 MS
MS
Sarıyer
Karacabey Belediyespor
14:00 4 : 2 MS
MS
Pazarspor
Kirsehir Belediye Spor
14:00 1 : 1 MS
MS
Serik Belediyespor
Ankara Demirspor
14:00 2 : 0 MS
MS
1928 Bucaspor
Kastamonuspor
14:00 0 : 1 MS
MS
Uşakspor
İngiltere - Premier Lig
Everton FC
15:30 1 : 0 MS
MS
Arsenal FC
Aston Villa
18:00 2 : 4 MS
MS
Leicester City FC
Brentford
18:00 3 : 0 MS
MS
Southampton
Brighton & Hove Albion FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Bournemouth
Wolverhampton Wanderers FC
18:00 3 : 0 MS
MS
Liverpool
Manchester United FC
18:00 2 : 1 MS
MS
Crystal Palace FC
Newcastle United FC
20:30 1 : 1 MS
MS
West Ham United FC
İspanya - LaLiga
Espanyol Barcelona
16:00 1 : 1 MS
MS
CA Osasuna
Elche
18:15 3 : 1 MS
MS
Villarreal
Atletico Madrid
20:30 1 : 1 MS
MS
Getafe
Real Betis Sevilla
23:00 3 : 4 MS
MS
Celta de Vigo
Almanya - Bundesliga
Borussia Dortmund
17:30 5 : 1 MS
MS
Freiburg
Union Berlin
17:30 2 : 1 MS
MS
Mainz 05
Köln
17:30 0 : 0 MS
MS
RB Leipzig
Eintracht Frankfurt
17:30 3 : 0 MS
MS
Hertha Berlin
Bochum
17:30 5 : 2 MS
MS
Hoffenheim
Borussia Monchengladbach
20:30 0 : 0 MS
MS
Schalke 04
Fransa - Ligue 1
Paris St. Germain
19:00 2 : 1 MS
MS
Toulouse FC
Troyes
21:00 1 : 3 MS
MS
Olympique Lyon
Stade Rennais
23:00 1 : 3 MS
MS
Lille OSC
İtalya - Serie A
US Cremonese
17:00 0 : 2 MS
MS
US Lecce
AS Roma
20:00 2 : 0 MS
MS
Empoli FC
Sassuolo Calcio
22:45 1 : 0 MS
MS
Atalanta BC
Hollanda - Eredivisie
Volendam
20:45 1 : 1 MS
MS
AZ Alkmaar
FC Emmen
22:00 2 : 2 MS
MS
Vitesse Arnhem
FC Utrecht
22:00 1 : 0 MS
MS
SC Heerenveen
Excelsior Rotterdam
23:00 0 : 0 MS
MS
RKC Waalwijk
Belçika - Pro League
Cercle Brugge
18:00 1 : 1 MS
MS
Standart Liege
RFC Seraing
20:15 2 : 1 MS
MS
Oud-Heverlee Leuven
Eupen
20:15 1 : 1 MS
MS
VC Westerlo
ST. Truidense VV
22:45 1 : 0 MS
MS
KV Kortrijk
Portekiz - Premier Lig
Santa Clara Azores
18:30 2 : 2 MS
MS
Boavista Porto
Benfica Lisbon
21:00 3 : 0 MS
MS
Casa Pia Lisbon
Estoril Praia
23:30 0 : 1 MS
MS
Vitoria Guimarares
İskoçya - Premier Lig
Aberdeen FC
18:00 3 : 1 MS
MS
Motherwell FC
Heart of Midlothian FC
18:00 3 : 1 MS
MS
Dundee United
Livingston FC
18:00 3 : 1 MS
MS
Kilmarnock FC
Glasgow Rangers
18:00 2 : 1 MS
MS
Ross County
St Mirren
18:00 0 : 1 MS
MS
Hibernian FC
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 1
Sile Yildizspor
14:00 1 : 0 MS
MS
Karşıyaka
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 2
Orduspor 1967
14:00 2 : 0 MS
MS
Turgutluspor
Afrika Uluslar Şampiyonası
Cezayir
22:30 0 : 0 P: 4 - 5
MS
Senegal
AFC Şampiyonlar Ligi
Al Duhail SC
18:00
Al-Rayyan
AL Faisaly FC
18:00
Foolad Khuzestan FC
Atlantik Kupası
FC Copenhagen
20:00 4 : 1 MS
MS
IF Elfsborg
Kulüpler Dünya Kupası
Wydad AC
17:30 1 : 1 P: 3 - 5
MS
Al Hilal (KSA)
Seattle Sounders
20:00 0 : 1 MS
MS
Al Ahly SC (Egy)
Türkiye (Diğer) - U19 1. Lig
BB Erzurumspor
12:00 0 : 2 MS
MS
Samsunspor
Erokspor
12:00 1 : 1 MS
MS
Ankara Keçiörengücü
Pendikspor
12:00 1 : 0 MS
MS
Gençlerbirliği
Çaykur Rizespor
12:00
Adanaspor AŞ
Tuzlaspor
12:00 2 : 0 MS
MS
Afjet Afyonspor U19
Sakaryaspor
12:00 1 : 2 MS
MS
Manisa Futbol Kulubu U19
Bandırmaspor
12:00
Denizlispor
Eyupspor
12:30 1 : 0 MS
MS
Eskişehirspor
Balıkesirspor
14:30
Altay
Türkiye (Diğer) - U19 Süper Lig
Mke Ankaragucu
12:00 4 : 0 MS
MS
Hatayspor
Aytemiz Alanyaspor
12:00 0 : 0 MS
MS
Gazişehir Gaziantep FK
Ankaraspor
12:00
ER
Adana Demirspor
Göztepe
12:00 1 : 0 MS
MS
Kayserispor
İstanbulspor AŞ
12:00 1 : 4 MS
MS
Galatasaray
Fatih Karagümrük
12:00 0 : 8 MS
MS
Fenerbahçe
Beşiktas JK
12:00 3 : 2 MS
MS
Ümraniyespor
Demir Grup Sivasspor
12:00 2 : 0 MS
MS
Konyaspor
Giresunspor
12:00 4 : 3 MS
MS
Antalyaspor
Bursaspor
12:00 1 : 2 MS
MS
Kasımpaşa
Yeni Malatyaspor
12:00
Boluspor
Trabzonspor
12:00 2 : 1 MS
MS
Altınordu FK
İngiltere - Championship
Norwich City FC
15:30 0 : 3 MS
MS
Burnley
Rotherham United
15:30 0 : 0 MS
MS
Sheffield United
Blackburn Rovers
18:00
ER
Wigan
Huddersfield Town
18:00 1 : 1 MS
MS
Queens Park Rangers
Hull City
18:00 1 : 0 MS
MS
Cardiff City
Luton Town
18:00 1 : 0 MS
MS
Stoke City
Middlesbrough
18:00 3 : 0 MS
MS
Blackpool
Millwall
18:00 1 : 1 MS
MS
Sunderland
Preston North End
18:00 1 : 2 MS
MS
Bristol City
Reading
18:00 2 : 2 MS
MS
Watford
Swansea City
18:00 3 : 4 MS
MS
Birmingham City
İngiltere - Lig 1
Accrington Stanley
18:00 0 : 3 MS
MS
Lincoln City
Bolton Wanderers
18:00 1 : 0 MS
MS
Cheltenham Town
Bristol Rovers
18:00 0 : 2 MS
MS
Milton Keynes Dons
Cambridge United
18:00 1 : 1 MS
MS
Ipswich Town
Derby County
18:00 5 : 0 MS
MS
Morecambe FC
Exeter City
18:00 1 : 2 MS
MS
Charlton Athletic
Fleetwood Town
18:00 2 : 3 MS
MS
Burton Albion
Forest Green Rovers
18:00 0 : 2 MS
MS
Peterborough United
Oxford United
18:00 0 : 1 MS
MS
Shrewsbury Town
Port Vale
18:00 0 : 3 MS
MS
Wycombe Wanderers
Portsmouth
18:00 1 : 1 MS
MS
Barnsley
Sheffield Wednesday
18:00 1 : 0 MS
MS
Plymouth Argyle
İngiltere - Lig 2
Newport County
15:45 2 : 1 MS
MS
Swindon Town
Bradford City
18:00 1 : 1 MS
MS
Mansfield Town
Carlisle United
18:00 0 : 1 MS
MS
Harrogate Town
Colchester United
18:00 1 : 1 MS
MS
Barrow
Crewe Alexandra
18:00 0 : 3 MS
MS
Grimsby Town
Doncaster Rovers
18:00 0 : 1 MS
MS
Hartlepool United
Gillingham FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Crawley Town
Leyton Orient London
18:00 1 : 0 MS
MS
Wimbledon
Northampton Town
18:00 0 : 0 MS
MS
Walsall
Salford City
18:00 2 : 1 MS
MS
Rochdale
Stockport County FC
18:00 3 : 2 MS
MS
Tranmere Rovers Birkenhead
Sutton United
18:00 0 : 0 MS
MS
Stevenage FC
İngiltere - Ulusal Lig
Aldershot Town FC
18:00 2 : 0 MS
MS
Dorking Wanderers
Boreham Wood FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Chesterfield FC
Bromley
18:00 1 : 1 MS
MS
Maidenhead United FC
Eastleigh
18:00 1 : 0 MS
MS
Woking
Oldham Athletic
18:00 0 : 1 MS
MS
FC Halifax Town
Solihull Moors
18:00 0 : 2 MS
MS
Gateshead
Southend United
18:00 2 : 0 MS
MS
York City FC
Torquay United
18:00 1 : 2 MS
MS
Notts County
Wealdstone
18:00 1 : 0 MS
MS
Dagenham and Redbridge FC
Yeovil Town
18:00 2 : 2 MS
MS
Maidstone United FC
Altrincham
20:20 1 : 2 MS
MS
Wrexham
İspanya - İkinci Lig B
CD Diocesano
18:15 3 : 4 MS
MS
Navalcarnero
UD Mutilvera
18:30 3 : 0 MS
MS
SD Beasain
Burgos CF Promesas
18:30 1 : 2 MS
MS
Real Oviedo B
AD San Juan
19:00 1 : 1 MS
MS
CA Cirbonero
Real Valladolid Promesas
19:00 5 : 4 MS
MS
Polvorin FC
İspanya - LaLiga 2
Huesca
18:15 1 : 0 MS
MS
CD Mirandes
Leganes
18:15 1 : 0 MS
MS
Sporting de Gijon
Tenerife
20:30 1 : 0 MS
MS
Albacete Balompie
Alaves
23:00 2 : 0 MS
MS
Eibar
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
Athletic Bilbao
14:00 0 : 1 MS
MS
UDG Tenerife
Alhama CF Femenino
14:00 0 : 0 MS
MS
Levante Las Planas FC
Deportivo Alaves
18:00 0 : 2 MS
MS
Levante UD
Valencia CF
20:15 1 : 6 MS
MS
Real Madrid
İspanya - Primera Federacion
RB Linense
19:00 2 : 3 MS
MS
Linares
Real Union Irun
19:00 2 : 2 MS
MS
CF Intercity
CF Talavera de la Reina
21:00 3 : 0 MS
MS
Algeciras CF
Deportivo La Coruna
21:00 1 : 0 MS
MS
Merida
UD Cornella
21:00 4 : 3 MS
MS
Barcelona Atletic
Murcia
21:00 1 : 1 MS
MS
Real Sociedad San Sebastian B
Almanya - 2. Bundesliga
Jahn Regensburg
15:00 1 : 3 MS
MS
Arminia Bielefeld
Eintracht Braunschweig
15:00 2 : 0 MS
MS
1. FC Heidenheim
Kaiserslautern
15:00 2 : 1 MS
MS
Holstein Kiel
St Pauli
15:30
Hannover 96
Hansa Rostock
15:30
Hamburger SV
Magdeburg
15:30
Karlsruher
Greuther Furth
22:30 1 : 0 MS
MS
Nürnberg
Almanya - 3. Lig
Wehen
16:00 1 : 1 MS
MS
FC Viktoria Cologne
Osnabrück
16:00 3 : 1 MS
MS
Erzgebirge
Oldenburg
16:00
München
Ingolstadt
16:00 1 : 2 MS
MS
Borussia Dortmund II
SV Waldhof Mannheim 07
16:00
ER
SC Verl
Rot Weiss Essen
16:00
Duisburg
Dynamo Dresden
16:00 7 : 1 MS
MS
Hallescher FC
FSV Zwickau
16:00 1 : 1 MS
MS
SV Meppen 1912
1. FC Saarbrucken
16:00 0 : 4 MS
MS
SV 07 Elversberg
Fransa - Championnat National U19
Esof Vendee La Roche S Yon U19
13:30 1 : 3 MS
MS
Stade Rennais FC
AJ Auxerre
16:30 2 : 0 MS
MS
Torcy PVMF
Paris Saint Germain FC
16:30 1 : 2 MS
MS
Le Havre AC
FC Nantes
16:30 3 : 3 MS
MS
Stade Brestois 29
Le Mans FC U19
16:30 2 : 1 MS
MS
Stade Lavallois Mayenne
Montfermeil FC
21:00
JA Drancy
Fransa - Lig 1, Bayanlar
Ea Guingamp
15:45 2 : 0 MS
MS
Stade De Reims
Paris FC
15:45 2 : 0 MS
MS
Dijon FCO
Rodez Aveyron
15:45 0 : 5 MS
MS
Olympique Lyon
ASJ Soyaux-Charente
15:45 0 : 4 MS
MS
FC Fleury
Paris Saint-Germain FC
16:30
Le Havre AC
Fransa - Ligue 2
AS Saint-Etienne
17:00 3 : 2 MS
MS
Annecy FC
İtalya - Bahar Şampiyonası
US Lecce
13:00 1 : 0 MS
MS
Hellas Verona FC
Bologna FC
15:00
Cesena
Cagliari Calcio
15:00 1 : 1 MS
MS
Frosinone Calcio
Inter Milano
15:00 4 : 0 MS
MS
SSC Napoli
UC Sampdoria
15:00
AS Roma
Empoli FC
16:30 3 : 0 MS
MS
Torino FC
Sassuolo Calcio
17:00 2 : 0 MS
MS
AC Milan
Udinese Calcio
17:00 2 : 2 MS
MS
Atalanta BC
İtalya - Campionato Primavera 2
Reggina 1914
12:30 1 : 0 MS
MS
Imolese Calcio U19
Pordenone Calcio
13:00 2 : 2 MS
MS
Como 1907
Ternana Calcio U19
13:00 2 : 2 MS
MS
Cosenza Calcio
Pisa Calcio
13:00 1 : 2 MS
MS
FC Crotone
US Salernitana
13:00 1 : 1 MS
MS
Spezia Calcio
SS Monopoli
13:30 0 : 1 MS
MS
SS Lazio
Virtus Entella
13:30 4 : 3 MS
MS
Pescara Calcio
Genoa CFC
16:00 6 : 0 MS
MS
US Albinoleffe
Ascoli Calcio 1898 FC
16:00 1 : 1 MS
MS
Benevento Calcio
AC Reggiana 1919
16:30 1 : 1 MS
MS
AS Cittadella
Parma Calcio 1913
16:30 1 : 1 MS
MS
US Cremonese
LR Vicenza
16:30 1 : 0 MS
MS
AC Feralpisalo
AC Monza
16:30 2 : 0 MS
MS
Calcio Padova
Brescia Calcio
16:30 0 : 5 MS
MS
Spal
US Viterbese
16:30 1 : 2 MS
MS
Perugia
Venezia FC
17:00 1 : 0 MS
MS
US Alessandria Calcio 1912
İtalya - Serie A, Women
Fcf Como
14:30 0 : 1 MS
MS
AS Roma
Sampdoria Genoa
14:30 1 : 4 MS
MS
ACF Fiorentina
ASD Pomigliano
16:30 0 : 0 MS
MS
Parma Calcio
Juventus Turin
16:30 1 : 2 MS
MS
AC Milan
Inter Milano
17:00
Sassuolo Calcio
İtalya - Serie B
Cittadella
16:00 3 : 0 MS
MS
Ascoli
SPAL
16:00 3 : 4 MS
MS
SSC Bari
Perugia Calcio SPA
16:00 4 : 0 MS
MS
Brescia
AC Pisa 1909
16:00 0 : 1 MS
MS
FC Sudtirol Bolzano
Cosenza Calcio
16:00 0 : 0 MS
MS
Ternana Calcio
Benevento Calcio
16:00 1 : 2 MS
MS
Venezia FC
Parma
17:00
Genoa GFC
Palermo FC
17:00
Reggina 1914
Como 1907
18:15 0 : 2 MS
MS
Frosinone Calcio
İtalya - Serie C, Grup B
Carrarese Calcio
16:30 1 : 0 MS
MS
Aquila Montevarchi
Virtus Entella
16:30 2 : 0 MS
MS
Fermana FC
ASD Torres Sassari
16:30 1 : 1 MS
MS
Lucchese Libertas 1905
US Fiorenzuola
16:30 0 : 1 MS
MS
Olbia Calcio
ASD San Donato Tavarnelle
16:30 1 : 1 MS
MS
Vis Pesaro 1898
US Citta di Pontedera
19:30 2 : 0 MS
MS
Alessandria
Rimini FC 1912
19:30 0 : 1 MS
MS
AS Gubbio
USD Recanatese 1923
19:30 0 : 0 MS
MS
Imolese Calcio
US Ancona 1905
19:30 2 : 1 MS
MS
Reggiana
Cesena
19:30 4 : 0 MS
MS
Siena 1904
İtalya - Serie D, H Grubu
Barletta
22:00 2 : 1 MS
MS
US Bitonto Calcio
İtalya - Serie D,A Grubu
AC BRA
16:30
Pinerolo
Casale Fbc
16:30
Calcio Chieri 1955
Ac Legnano 1913
16:30
GS Castanese
Ssd Sanremese Calcio
16:30
Borgosesia Calcio
US Fezzanese 1930
17:00
Chisola Calcio
İtalya - Serie D,C Grubu
AC Virtus Bolzano
16:30
A.C. Mestre
İtalya - Serie D,D Grubu
US Corticella
16:30
Forli FC
Lentigione Calcio
16:30
Mezzolara Calcio
Prato
16:30
Asd Salsomaggiore Calcio
Ravenna
16:30
Ac Crema 1908
İtalya - Serie D,F Grubu
Fano
16:30
SSD Porto D Ascoli
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
PSV Eindhoven
20:00
AFC Ajax
Hollanda - Tweede Divisie
Katwijk
16:00 3 : 0 MS
MS
K.v.v. Quick Boys
FC Lisse
16:30 2 : 2 MS
MS
Spakenburg
Hardenberg
16:30 0 : 2 MS
MS
OFC Oostzaan
Rijnsburgse Boys
17:00 0 : 2 MS
MS
Amsterdamsche FC
Ijsselmeervogels
17:00 2 : 3 MS
MS
Excelsior Maassluis
Kozakken Boys
17:00 2 : 0 MS
MS
FC Volendam
Koninklijke HFC
17:30 1 : 0 MS
MS
Scheveningen
Jong Sparta Rotterdam
19:00 0 : 3 MS
MS
VV Noordwijk
Tec
20:00 1 : 2 MS
MS
De Treffers
Hollanda - U21 Knvb, Divisie 1
FC Groningen U21
16:30 1 : 0 MS
MS
ADO Den Haag U21
NAC Breda
16:45 2 : 0 MS
MS
Pec Zwolle U21
Feyenoord Rotterdam
17:00 4 : 1 MS
MS
de Graafschap U21
Almere City FC U21
18:00 6 : 2 MS
MS
FC Twente Heracles U21
Belçika - First Division B
RWD Molenbeek 47
18:00 3 : 1 MS
MS
Sl16 Football Campus
Lierse Kempenzonen
22:00 1 : 0 MS
MS
K Beerschot VA
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
Standard Femina de Liege
15:30 1 : 2 MS
MS
RSC Anderlecht Bayanlar
SC Eendracht Aalst
17:30 0 : 2 MS
MS
FC Femina White Star Woluwe
Club Brugge KV
18:15 1 : 0 MS
MS
SV Zulte Waregem
Oud-Heverlee Leuven
21:00 6 : 1 MS
MS
KAA Gent
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
Amora FC
14:00 0 : 3 MS
MS
SF Damaiense
FC Famalicao
14:00 1 : 0 MS
MS
CS Maritimo Madeira
CA Ouriense
16:00 1 : 1 MS
MS
Sc Braga
SCU Torreense
18:00 1 : 2 MS
MS
Vilaverdense FC
SL Benfica Lisbon
18:00 9 : 0 MS
MS
Clube de Albergaria
Valadares Gaia FC
18:00 0 : 2 MS
MS
Sporting CP
Portekiz - Liga Portugal 2
Oliveirense
14:00 2 : 2 MS
MS
UD Vilafranquense
Moreirense FC
17:00 1 : 0 MS
MS
Academico de Viseu FC
FC Porto B
18:30 1 : 2 MS
MS
Belenenses Lisbon
Nacional de Madeira
18:30 3 : 1 MS
MS
SCU Torreense
Portekiz - Liga Portugal 3
LGC Moncarapachense
14:00 1 : 2 MS
MS
Alverca
Gd Fontinhas
18:00 0 : 1 MS
MS
Real SC Queluz
Vitoria Guimaraes B
18:00 1 : 3 MS
MS
SC Sao Joao de Ver
CDC Montalegre
18:00 1 : 2 MS
MS
Varzim SC
AD Fafe
18:00 1 : 4 MS
MS
SC Braga B
FC Felgueiras 1932
20:00 2 : 1 MS
MS
CF Canelas 2010
Portekiz - U23 Şampiyonası
Sporting CP
14:00 2 : 1 MS
MS
CS Maritimo
CD Mafra U23
14:00
ER
Leixoes SC
Rio Ave
14:00 0 : 0 MS
MS
Portimonense
Gil Vicente FC
14:00 0 : 0 MS
MS
SC Farense U23
İskoçya - Lig 1
Airdrieonians FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Clyde FC
Alloa Athletic FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Peterhead
Dunfermline Athletic FC
18:00 2 : 0 MS
MS
Montrose
Kelty Hearts FC
18:00 1 : 2 MS
MS
Falkirk FC
Queen of The South FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Edinburgh City FC
İskoçya - Lig 2
Bonnyrigg Rose
18:00 1 : 2 MS
MS
Annan Athletic FC
East Fife
18:00 1 : 1 MS
MS
Stirling Albion FC
Elgin City FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Albion Rovers FC
Forfar Athletic FC
18:00 2 : 1 MS
MS
Stranraer
Stenhousemuir
18:00 1 : 1 MS
MS
Dumbarton FC
İskoçya - Şampiyona
Arbroath FC
18:00 1 : 2 MS
MS
Raith Rovers FC
Hamilton Academical FC
18:00 1 : 1 MS
MS
FC Dundee
Inverness Caledonian Thistle FC
18:00 2 : 2 MS
MS
Greenock Morton FC
Partick Thistle FC
18:00 0 : 1 MS
MS
Cove Rangers FC
ABD - Mls Preseason
Tlaxcala FC
20:00
Houston Dynamo
Vancouver Whitecaps FC
22:00
Charlotte FC
Orlando City SC
22:00
Fiu Panthers
Austin FC
22:00
El Paso Locomotive FC
Louisville City FC
23:00
Sporting Kansas City
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
SV Darmstadt 98
13:00 1 : 2 MS
MS
FC Augsburg
VFB Stuttgart
14:00 2 : 2 MS
MS
TSG Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
15:00 0 : 2 MS
MS
Karlsruher SC
1. FC Heidenheim
16:00 2 : 3 MS
MS
Bayern Münih
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
SV Meppen
14:00 3 : 2 MS
MS
FC St Pauli
Dynamo Dresden
15:00 3 : 0 MS
MS
Berliner AK 07 U19
1. FC Union Berlin
15:00 4 : 0 MS
MS
Hansa Rostock
Almanya - Bayanlar Bundesliga
Freiburg
16:00 0 : 4 MS
MS
Vfl Wolfsburg
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Berliner AK 07
15:00 0 : 2 MS
MS
Dynamo
Babelsberg 03
15:00 1 : 0 MS
MS
Hertha BSC II
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
Hannover 96 (A)
15:00
Lubeck
Werder Bremen (A)
16:00
Blau-Weiss Lohne
Kickers Emden
16:00 1 : 1 MS
MS
SSV Jeddeloh II
Hamburg (A)
16:00 3 : 2 MS
MS
E. Norderstedt
Holstein Kiel II
16:00 2 : 1 MS
MS
BSV SW Rehden
Almanya - Bremen-Liga
Brinkumer
16:00 1 : 6 MS
MS
ESC Geestemunde
TUSPO Surheide
16:00 3 : 0 MS
MS
Werder Bremen (III)
TS Woltmershausen
17:00
BTS Neustadt
Blumenthaler SV
17:00 3 : 2 MS
MS
Vatan Sport
Almanya - Bundesliga 2 , Kadınlar
1. FFC Turbine Potsdam II
16:00 0 : 1 MS
MS
VfL Wolfsburg II
Almanya - Oberliga Hamburg
SV Curslack-Neuengamme 1919
17:00 0 : 2 MS
MS
Hamburger SV III
Altonaer FC Von 1893
17:30
ER
Niendorfer TSV 1919
Almanya - Oberliga Niederrhein
ETB SW Essen
18:00 1 : 2 MS
MS
Sportfreunde Hamborn 07
Krefelder FC Uerdingen 05
20:00 0 : 1 MS
MS
SV Sonsbeck
Almanya - Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen 2011
16:00
HSC Hannover
R. Ehlershausen
16:00
ER
Hansa Lüneburg
Almanya - Oberliga NOFV Güney
SC Freital
15:30 1 : 0 MS
MS
Auerbach 1906
SV Blau-Weiss Zorbau
15:30 1 : 2 MS
MS
Budissa Bautzen
FC An Der Fahner Hohe
15:30 4 : 0 MS
MS
Neugersdorf
VFB 1921 Krieschow
15:30 6 : 1 MS
MS
FSV Wacker 90 Nordhausen
SG Union Sandersdorf
15:30 1 : 3 MS
MS
Plauen
FC Grimma
15:30 1 : 4 MS
MS
FC Einheit Wernigerode
Ludwigsfelder
15:30 2 : 1 MS
MS
Bischofswerdaer FV 1908
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
15:00 5 : 1 MS
MS
FSV Union Fuerstenwalde
Optik Rathenow
15:00
ER
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
SV Tasmania Berlin
15:30 1 : 1 MS
MS
SG Dynamo Schwerin
MSV Pampow
16:00 3 : 3 MS
MS
BSV Eintracht Mahlsdorf
Rostocker FC
16:00 1 : 4 MS
MS
Hansa Rostock II
Almanya - Oberliga Westfalen
VfL Sportfreunde Lotte 1929
16:00 1 : 0 MS
MS
TUS Bovinghausen 04
Almanya - Regionalliga Batı
RW Oberhausen
16:00 5 : 0 MS
MS
1. FC Cologne II
1. FC Duren
16:00 2 : 0 MS
MS
19 Straelen
Fortuna Dusseldorf II
16:00 1 : 3 MS
MS
Borussia Monchengladbach II
SC Preussen 06 Munster
16:00
Alemannia Aachen
Wuppertaler
16:00 5 : 1 MS
MS
1. FC Bocholt
Rot Weiss Ahlen
16:00
ER
SC Wiedenbruck
Fortuna Cologne
16:00 6 : 0 MS
MS
Wattenscheid 09
FC Schalke 04 II
16:00 4 : 1 MS
MS
SV Rodinghausen
1. FC Kaan-Marienborn
16:00 3 : 0 MS
MS
Lippstadt 08
Andorra - İkinci Lig
Santa Coloma B
22:30
CF Esperanca D Andorra
UE Engordany B
22:30
FC Rangers
Angola - Girabola
FC Bravos do Maquis
17:00
Atletico Petroleos de Luanda
Recreativo Do Libolo
17:00
ER
ASK Dragao
CD Lunda Sul
17:00
ER
Sporting Clube de Cabinda
GD Interclube
17:30
ER
Petroleos Do Lobito
Gd Isaac
17:30
ER
CD Huila
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
Rosario Central Res.
15:00 2 : 0 MS
MS
CA Tigre
Racing Club
15:00 0 : 0 MS
MS
Argentinos Juniors
CA Talleres de Cordoba
15:00 1 : 2 MS
MS
Atletico Tucuman Reserve
Arjantin - Primera C
CSD San Martin
23:00 0 : 0 MS
MS
CSD Liniers
CSCD Laferrere
23:00 0 : 1 MS
MS
Club Lujan
CA Victoriano Arenas
23:00
AD Berazategui
CA Atlas
23:00 0 : 3 MS
MS
CSDC Espanol
CA Puerto Nuevo
23:00 2 : 2 MS
MS
CA Ferrocarril Midland
Arjantin - Primera Division, Women
CA Huracan
15:00 1 : 0 MS
MS
CA Independiente
Gimnasia Y Esgrima La Plata
15:00 0 : 0 MS
MS
Social Atletico Television
CD UAI Urquiza
23:00 4 : 0 MS
MS
CA Banfield
Arjantin - Primera Nacional
Deportivo Moron
03:10 0 : 1 MS
MS
Club Almagro
Estudiantes Rio Cuarto
03:30 0 : 1 MS
MS
San Martin de Tucuman
CA Patronato Parana
23:00 0 : 0 MS
MS
Guillermo Brown
CA All Boys
23:00 1 : 1 MS
MS
Nueva Chicago
Arjantin - Profesyonel Lig
Newells Old Boys
02:00 1 : 0 MS
MS
Velez Sarsfield
CA Tigre
02:00 2 : 2 MS
MS
Club Atletico Rosario Central
CA Sarmiento
23:00 3 : 5 MS
MS
CA Barracas Central
Arsenal de Sarandi
23:00 1 : 1 MS
MS
Estudiantes de La Plata
Arnavutluk - Kategoria e Pare
Luz i Vogel
15:00 0 : 2 MS
MS
Flamurtari Vlore
KS Korabi Peshkopi
21:00
Flamurtari Vlore
KS Dinamo Tirana
21:00
KF Skenderbeu Korce
KS Terbuni Puke
21:00
KS Burreli
Lushnja
21:00
FK Tomori Berat
KS Besa Kavaje
21:00
KS Beselidhja
KF Turbina Cerrik
21:00
KF Apolonia Fier
KF Oriku
21:00
Luz i Vogel
Arnavutluk - Kategoria Superiore
KF Erzeni Shijak
16:00
KF Teuta
KF Laci
16:00
KF Egnatia Rrogozhine
KF Bylis Ballsh
16:00
FK Partizani Tirana
KS Kukesi
16:00
KS Kastrioti Kruje
Tiran
17:00
Vllaznia Shkoder
Avustralya - A-League, Women
Sydney FC
06:20 3 : 0 MS
MS
Melbourne City FC
Western United FC
07:00 1 : 3 MS
MS
Perth Glory FC
Melbourne Victory
07:00 3 : 1 MS
MS
Western Sydney Wanderers
Newcastle Jets
07:00
Canberra United FC
Avustralya - A-Ligi
Melbourne City FC
09:00 6 : 1 MS
MS
Macarthur FC
Sydney FC
09:00 3 : 2 MS
MS
Cental Coast Mariners FC
Adelaide United FK
11:45 2 : 1 MS
MS
Brisbane Roar FC
Perth Glory
14:30 2 : 2 MS
MS
Newcastle United Jets
Avustralya - NSW NPL 1
NSW Spirit
09:30 2 : 0 MS
MS
Northbridge FC
St George City FA
11:00 3 : 4 MS
MS
Rockdale Ilinden FC
Avusturya - ÖFB Stiegl Kupası
Wiener Sport-Club
20:00 0 : 2 MS
MS
Josko Ried
Azerbaycan - Premier Lig
FK KAPAZ
13:00 1 : 1 MS
MS
Karabağ FK
Neftchi Baku PFC
18:00
Sumgayit FK
Zira FK
18:00
Gabala FK
Sabah Masazir
18:00
Sabail FK
Keshla FK
18:00
PFK TURAN TOVUZ
BAE - 1. Division
Al Urooba UAE
16:15
Gulf FC
Masfoot Sports Club
16:15
Al-Hamriyah
AL-Rams
16:15 3 : 1 MS
MS
Baynounah
BAE - Arap Körfez Ligi
Shabab Al Ahli Dubai Club
16:30 5 : 1 MS
MS
Dibba Al Fujairah
Ajman Club
16:30 4 : 1 MS
MS
Al-Nasr Dubai CSC
FC Baniyas
19:15 0 : 4 MS
MS
Sharjah FC
Bangladeş - Premier Lig
Sheikh Jamal DC
12:15 1 : 2 MS
MS
Abahani Limited Dhaka
Sheikh Russel KC
12:15 1 : 0 MS
MS
Azampur FC Uttara
Bangladesh Police FC
12:15 2 : 0 MS
MS
Rahmatganj MFS
Bolivya - Profesyonel Lig
Libertad Gran Mamore
22:00
Vaca Diez
Botsvana - Premier League
Bdf Xi
16:30 0 : 3 MS
MS
Orapa United
Police Xi
17:00 1 : 2 MS
MS
Nico United
Township Rollers
17:00 2 : 0 MS
MS
Holy Ghost
Mogoditshane Fighters
17:00 2 : 1 MS
MS
Eleven Angels
Jwaneng Galaxy
17:00 3 : 1 MS
MS
Morupule Wanderers
Brezilya - Alagoano, Serie A
Cruzeiro Arapiraca AL
22:00
AA Coruripe AL
Brezilya - Amazonense
Princesa Dos Solimoes AM
21:30
Rio Negro AM
Amazonas FC A&M
22:30
Brezilya
Nacional FC A&M
22:30
EC Iranduba Amazonia AM
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
Doce Mel EC BA
22:00 1 : 2 MS
MS
SD Juazeirense BA
Brezilya - Campeonato Tocantinense
Capital FC TO
22:00 3 : 0 MS
MS
Palmas TO
Gurupi TO
22:00
Tocantinopolis EC TO
Interporto FC TO
23:00
Tocantins TO
Brezilya - Candango, 1. Divisao
Brasiliense FC DF
01:00 1 : 2 MS
MS
SE Gama DF
Paranoa EC DF
21:00 2 : 1 MS
MS
Brasilia FC DF
Brezilya - Capixaba, Serie A
Serra FC ES
02:00 2 : 1 MS
MS
Rio Branco AC ES
Vilavelhense ES
23:00
Atletico Itapemirim ES
Brezilya - Catarinense
Concordia AC SC
22:00 2 : 2 MS
MS
Chapecoense SC
Avai FC SC
22:30
Figueirense FC SC
Brezilya - Cearense, Serie B
Itapipoca CE
21:30
ER
Tiradentes CE
Guarany SC CE
21:30
Crateus CE
Brezilya - Copa Alagoas
CS Alagoano AL
21:00 0 : 0 MS
MS
CR Brasil AL
Dinamo FC AL
21:00
CS Esportiva AL
Brezilya - Copa do Nordeste
Nautico PE
23:30 2 : 2 MS
MS
CR Brasil AL
Ceara SC CE
23:30 2 : 0 MS
MS
Sampaio Correa FC MA
Brezilya - Gaucho
Gremio FB Porto Alegrense RS
22:30 3 : 0 MS
MS
CE Aimore
Brezilya - Goiano, 1. Lig
Ipora GO
21:30 3 : 1 MS
MS
Brezilya
Goianesia EC GO
22:00
Vila Nova FC GO
Brezilya - Maranhense, Serie A
Pinheiro AC MA
23:00 0 : 2 MS
MS
Cordino
Brezilya - Mato-Grossense
Dom Bosco MT
22:30
Cuiaba EC MT
Brezilya - Mineiro
EC Democrata MG
02:30 1 : 1 MS
MS
Athletic Club Sjdr MG
Democrata SL MG
22:00 0 : 1 MS
MS
Villa Nova AC MG
America FC MG
22:30 1 : 0 MS
MS
Cruzeiro EC MG
Pouso Alegre MG
23:00 3 : 2 MS
MS
CA Patrocinense MG
Brezilya - Paraense, Serie A
Castanhal EC PA
15:45
ER
Sao Francisco PA
Aguia De Maraba PA
22:00
ER
Clube DO Remo PA
Brezilya - Paulista Serie A1
EC Sao Bento SP
21:30 1 : 1 MS
MS
Mirassol FC SP
Guarani FC SP
22:00 0 : 1 MS
MS
Red Bull Bragantino SP
Ferroviaria
22:00 0 : 1 MS
MS
Sao Bernardo FC
Brezilya - Paulista, Serie A2
EC Xv de Novembro Piracicaba SP
17:00 0 : 1 MS
MS
Gremio Novorizontino SP
Primavera SP
21:00 0 : 1 MS
MS
Rio Claro FC SP
AD Sao Caetano SP
21:00 2 : 2 MS
MS
Monte Azul SP
Comercial SP
22:00 0 : 1 MS
MS
EC Taubate SP
EC Lemense SP
23:00 0 : 2 MS
MS
Portuguesa Santista
Brezilya - Paulista,Serie A3
Capivariano SP
21:00 1 : 1 MS
MS
Brezilya
EC Sao Bernardo SP
21:00 2 : 1 MS
MS
Desportivo Brasil SP
RIO PRETO SP
21:00 2 : 1 MS
MS
Bandeirante EC SP
Gremio Osasco Audax EC SP
22:00 1 : 0 MS
MS
Matonense SP
Red Bull Brasil SP
22:00 4 : 3 MS
MS
Marilia AC SP
Sao Jose EC SP
22:00
Uniao Suzano AC SP
Brezilya - Pernambucano
Retro FC PE
22:00 1 : 0 MS
MS
Porto PE
Salgueiro AC PE
22:30 0 : 1 MS
MS
Santa Cruz FC PE
Brezilya - Piauiense, Serie A
4 de Julho EC PI
21:45 1 : 3 MS
MS
Fluminense EC PI
River PI
22:00
AA Corisaba PI
Brezilya - Potiguar
Potyguar Cn Seridoense RN
22:00
ACD Potiguar RN
Brezilya - Sergipano
Lagarto SE
21:15 4 : 1 MS
MS
Dorense FC SE
AD Confianca SE
22:00 2 : 0 MS
MS
Estanciano SE
Burundi - Ligue A
Athletico Olympic
14:00 0 : 3 MS
MS
Vitalo FC
Bujumbura City FC
16:00 1 : 1 MS
MS
Tigre Noir Ruyigi
Cebelitarık - Ulusal Lig
Glacis United FC
18:00 0 : 2 MS
MS
Lynx FC
Manchester 62 FC
20:30 2 : 0 MS
MS
Europa Point FC
Çekya - 1st Division
FK Jablonec
17:00 2 : 2 MS
MS
FC Fastav Zlin
FK Teplice
17:00 0 : 5 MS
MS
FC Banik Ostrava
SK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
FC Slovan Liberec
FC ZBROJOVKA Brno
17:00
FC Viktoria Plzen
1 FC Slovacko Uherske Hradiste
17:00 0 : 0 MS
MS
SK Sigma Olomouc
Sparta Prague
17:00
FK Mlada Boleslav
FC Hradec Kralove
17:00
Bohemians Prag 1905
FK Pardubice
20:00 0 : 2 MS
MS
SK Slavia Prag
El Salvador - Primera Division, Reserves, Clausura
Jocoro FC U20
21:30 0 : 2 MS
MS
CD Luis Angel Firpo U20
Endonezya - Liga 1
Barito Putera
11:15
Rans Cilegon FC
Arema FC
11:30 0 : 1 MS
MS
PSM Makassar
Persik Kediri
12:00 1 : 2 MS
MS
Psis Semarang
Persis Solo
14:15
Borneo Samarinda
Persib Bandung
16:45
PSM Makassar
Etiyopya - Premier Lig
Saint George SC
15:00
ER
Ethiopian Coffee SC
Fildişi Sahili - Lig 1
Bouake FC
18:30 0 : 0 MS
MS
Stade D´abidjan
ES Bafing
18:30 0 : 0 MS
MS
Lys Sassandra
FC San Pedro
20:45 1 : 1 MS
MS
SC Gagnoa
Filistin - West Bank League
Islami Qalqilya
16:00 0 : 2 MS
MS
Shabab Al Amari
Mosaset AL Bireh
16:00
Shabab Al-Dhahiriya
Ahli Al Khalil
16:00 0 : 2 MS
MS
Shabab Alsamu
Finlandiya - Lig Kupası
FC Inter Turku
15:00 1 : 0 MS
MS
IFK Mariehamn
FC Haka Valkeakoski
15:45 1 : 0 MS
MS
Tampereen Ilves
Seinajoen JK
15:45 3 : 2 MS
MS
Vaasan Palloseura
FC Honka
16:00 1 : 1 MS
MS
FC KTP Kotka
Kuopion Palloseura
16:00 0 : 1 MS
MS
AC Oulu
Galler - Cymru Championship South
Pontardawe Town FC
17:00 0 : 2 MS
MS
Cambrian & Clydach Vale
Ynyshir Albions
17:00
Llantwit Major
Taffs Well
17:00 0 : 2 MS
MS
Goytre Utd.
Galler - Cymru Championship, North
Gresford Athletic
17:00 1 : 3 MS
MS
Holyhead Hotspur
Conwy Borough
17:00 0 : 3 MS
MS
Guilsfield FC
Buckley Town
17:00 2 : 1 MS
MS
Penrhyncoch
Colwyn Bay
17:00 4 : 2 MS
MS
Llanidloes Town
Llandudno FC
17:00
Prestatyn Town
Mold Alexandra FC
17:00
CEFN Druids AFC
Ruthin Town
17:30 1 : 0 MS
MS
Porthmadog
Galler - FAW Gal Kupası
Bala Town FC
17:00 2 : 0 MS
MS
Briton Ferry Llansawel
Connahs Quay Nomads FC
17:00 5 : 0 MS
MS
Airbus UK Broughton
Cwmbran Celtic
17:00 1 : 3 MS
MS
The New Saints
Gana - Premier Lig
Tamale City FC
18:00 3 : 0