Dünya Kupası
Fas
18:00
İspanya
Portekiz
22:00
İsviçre
Kulüp Hazırlık Maçları
Athletic de Bilbao
14:00
Real Valladolid
KRC Genk
14:00
SC Heerenveen
Panaitolikos Agrinio
16:00
RSC Anderlecht
Galatasaray
20:00
Villarreal
Portekiz - Lig Kupası
Estoril Praia
23:45
SCU Torreense
İngiltere - Ulusal Lig
Boreham Wood FC
22:45
Oldham Athletic
FC Halifax Town
22:45
Dorking Wanderers
İspanya - LaLiga 2
Leganes
21:00
CD Mirandes
Real Oviedo
21:00
Las Palmas
Albacete Balompie
23:00
Real Zaragoza
İspanya - Primera Federacion
CF Fuenlabrada
14:00
Merida
CF Rayo Majadahonda
14:00
Real Madrid Castilla
Unionistas de Salamanca CF
14:00
Alcorcon
Logrones
21:00
Real Sociedad San Sebastian B
Badajoz
22:00
Deportivo La Coruna
CF La Nucia
22:00
CF Intercity
Portekiz - U23 Şampiyonası
Portimonense
14:00
Sporting CP
SC Farense U23
14:00
Estoril Praia
CD Mafra U23
16:00
SL Benfica
FC Vizela U23
18:00
FC Famalicao
Gil Vicente FC
18:00
Sporting Braga
İskoçya - Reserve League
Dundee FC Reserves
16:00
Hamilton Academical FC
Kilmarnock FC
16:00
ER
Livingston Reserves
Motherwell FC
16:00
ER
Dundee United FC
Queen of The South FC
16:00
ER
Hibernian FC
Azerbaycan - Birinci Lig
FK Qarabag-2
13:00
Zira FK 2
Keshla FK-2
13:00
FK Kapaz-2
Imisli FK
13:00
Sumgayit-2 FK
MIL-MUGAN FK
15:30
Sumgayit-2 FK
BAE - Başkanlar Kupası
AL Taawoun
15:35
Al-Hamriyah
Fursan Hispania FC
15:40
Gulf FC
Al Dhafra SCC
15:50
Baynounah
Bahreyn - 2. Division
AL ITTIFAQ BHR
18:00
Aali
Al Ittihad
18:00
Um Alhassam
Qalali Club
18:00
Isa Town
Endonezya - Liga 1
Persebaya Surabaya
11:30 2 : 1 75'
75'
Barito Putera
Persija Jakarta
14:30
Borneo Samarinda
Persis Solo
14:30
Rans Cilegon FC
Ermenistan - Birinci Lig
FC Syunik
13:00
FC Ararat Yerevan 2
Etiyopya - Premier Lig
Ethiopian Coffee SC
14:00
Hadiya Hossana FC
Adama City FC
16:00
Legetafo Legedadi
Wolkite City FC
17:00
Ethiopian Medhin
Bahir Dar Kenema FC
19:00
Saint George SC
Fildişi Sahili - Lig 1
Racing Club Dabidjan
18:30
SC Gagnoa
Galler - Cymru Championship South
Briton Ferry Llansawel
22:30
Abergavenny Town
Ammanford
22:30
Pontardawe Town FC
Afan Lido
22:30
Ynyshir Albions
Barry Town United FC
22:30
Cwmbran Celtic
Llanelli Town
22:30
Trefelin BGC
Carmarthen Town
22:30
Taffs Well
Goytre Utd.
22:30
Llantwit Major
Cambrian & Clydach Vale
22:30
Swansea University
Galler - Cymru Championship, North
Guilsfield FC
22:30
Porthmadog
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
Kolkheti Khobi
12:00
FC Rustvai
FC WIT Georgia
12:00
FC Aragvi Dusheti
Hindistan - I-Ligi
Real Kashmir
11:30 1 : 1 76'
76'
Sreenidi Deccan FC
Churchill Brothers SC
16:30
Mohammedan SC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Herne Bay FC
22:45
Billericay Town
Hastings United FC
22:45
Canvey Island
Corinthian Casuals
22:45
Bishop´s Stortford
Hornchurch
22:45
Folkestone Invicta
İngiltere - Konferans Güney
Braintree Town FC
22:45
Oxford City
Cheshunt FC
22:45
Dover Athletic
Chippenham Town
22:45
ER
Weymouth FC
Dulwich Hamlet
22:45
Chelmsford City
Hampton & Richmond Borough FC
22:45
ER
Taunton Town
Hemel Hempstead Town
22:45
Bath City FC
Slough Town
22:45
Concord Rangers
ST Albans City
22:45
ER
Havant & Waterlooville
Tonbridge Angels
22:45
Eastbourne Borough
Welling United
22:45
Farnborough FC
Worthing FC
22:45
Ebbsfleet United FC
İngiltere - Konferans Kuzey
AFC Fylde
22:45
ER
Buxton FC
Banbury United
22:45
ER
Alfreton Town FC
Blyth Spartans AFC
22:45
Southport
Curzon Ashton
22:45
Darlington
Farsley Celtic
22:45
Kings Lynn Town
Hereford FC
22:45
Chorley FC
Kettering Forest
22:45
Gloucester
Kidderminster Harriers FC
22:45
Chester FC
Leamington FC
22:45
Brackley Town FC
Scarborough Athletic
22:45
Peterborough Sports FC
Spennymoor Town FC
22:45
Boston United FC
İngiltere - Northern Premier League
Matlock Town
22:45
ER
South Shields
Whitby Town
22:45
Hyde United
Marske United Fc
22:45
Liversedge
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Poole Town
22:45
Swindon Supermarine
Winchester City FC
22:45
Weston Super Mare
Yate Town
22:45
Chesham United
Bracknell Town
22:45
Plymouth Parkway
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
Alvechurch
22:45
Stratford Town
Basford United
22:45
Kıngs Langley
Coalville Town
22:45
Nuneaton Borough FC
AFC Rushden And Diamonds
22:45
Tamworth
Needham Market FC
22:45
Hednesford Town
Rushall Olympic
22:45
Leiston
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
CD Mensajero
15:30
Lanzarote
Jamaika - Premiyer Lig
Chapelton Maroons FC
01:00 0 : 1 MS
MS
Portmore United FC
Arnett Gardens FC
03:30
Molynes
Kongo - Premier League
Etoile du Congo
16:00
AS Bng
FC Nathalys de Pointe-Noire
16:00
Inter Club Brazzaville
AS Otoho
17:00
AC Leopards De Dolisie
AS Juk
18:00
Cara Brazzaville
AS Cheminots
18:00
V. Club Mokanda
Kuzey İrlanda - Lig Kupası
Cliftonville FC
22:45
Coleraine FC
Glentoran FC
22:45
Linfield FC
Mısır - Premier Lig
Al-Masry
15:45
National Bank Of Egypt SC
Romanya - Romanya Kupası
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
20:00
FC Voluntari
Petrolul Ploiesti
20:00
Fc U Craiova 1948
Fc Unirea 2004 Slobozia
20:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
Slovenya - PrvaLiga
ND Gorica
16:00
Bravo Ljubljana
NK Maribor
20:00
NK Radomlje
Tunus - Ligue 2
CO Medenine
15:30
ES Jerba Midoun
ES Ragba
15:30
AS Gabes
Jendouba Sport
15:30
AS Oued Ellil
CS Korba
15:30
CS Bembla
ES Rades
15:30
JS Kairouanaise
AS Marsa
15:30
AS Mhamdia
Uganda - Premier Lig
Arua Hill SC
16:00
Bul FC
Updf FC
16:00
Ura FC

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.